• Telefon: 0 (212) 582 45 44

  • E-Mail: info@menderestasimacilik.com.tr

Şirketimizin Tarihi

Sizleri öncelikle şirketimiz hakkında bilgilendirmek isterim. Şirketimiz bundan yıllar önce 1 Haziran 1974' te Küçükpazar' da Menderes Nakliyat Ambarı adında kuruldu. O zamanlar Aydın ve Yöresine direkt sevkiyat yapan ilk ve tek ambar sıfatıyla işe başlamıştır. Kısıtlı imkanlarımızla, az sayıda müşterilerimizle zor şartlarda çalıştık. Sabahın en erken saatlerinden gece yarılarına kadar çalıştığımız zamanlar oldu. 

Müşterilerimizin malını kendi malımız gibi koruduk. Vaktinde ulaştırabilmek için arkalık takıp bizzat çalıştığımı bilirim. Bugün çok daha iyi imkanlarla, iyi yetişmiş alanında uzmanlaşmış elemanlarımızla, bilgisayar destekli çalışma sistemimizle, kendi araç filomuzla hizmet vermekteyiz. İlk günkü azim, dürüstlük ve inançla. 

Menderes Nakliyat Ambarı ; şu anda Menderes Nakliyat, Büyük Menderes Nakliyat ve Bedeloğlu Kargo' dan oluşan, Karayolları Taşıma Kanununun belirlediği standartlara sahip bir şirketler grubu olarak faaliyet göstermektedir. İstanbul Merkez olmak üzere; Aydın, Söke, Nazilli, Marmaris, Bodrum ve Fethiye acentelerimiz aracılığıyla bu hatlarımıza günlük seferlerimizle, ve teslim aldığımız mallar adresine ulaşıncaya kadar verdiğimiz sigorta güvencesi ile çalışmaktayız. Kuruluşumuzdan bu güne kadar, her şartta bana destek ve yardımcı olan ve bugün şirket yönetiminde benimle beraber çalışan oğullarım Ercan ve İmdat BEDELOĞLU işimizin sorumluluklarını paylaşmaktadır. Burada belirtmek isterim ki; Evvela Allah' ın (cc) lütfu, sonra acentelerimizin ve tabii tüm müşterilerimiz, bizi tercih eden taşeron firmalar ve özveriyle çalışan işçilerimiz sayesinde 30 yılı geride bırakarak bu günlere geldik bundan sonraki hedefimiz; aynı iyi niyet ve gayretle daima gelişen ve yenilenen ilerleyen teknolojiye ayak uyduran, müşteri memnuniyetini esas alan " müşterimin malı benim malımdır " düşüncesini ve düstur edinen ve tercih edilen bir firma olarak iş hayatına devam etmekteyiz.  Daha nice yıllar birlikte çalışmak temennisiyle... 

   Arası    Kilometredir.