• Telefon: 0 (212) 582 45 44

  • E-Mail: info@menderestasimacilik.com.tr

Şirket Profilimiz

Şirket yönetimi İstanbul- Habipler’de Pirinççi Köyü Yolu Üzeri No:79 adresinde bulunan şirket merkezindedir.

Menderes Kargo Şirketler Grubu olarak sektörde faaliyet gösteren toplam 5 adet şirket bulunmaktadır. Bunlar Menderes Taşımacılık – Menderes Nakliyat – Büyük Menderes Nakliyat – Bedeloğlu Kargo Taşımacılık – Menderes Taşımacılık / Ercan Bedeloğlu ünvanları altında faaliyet göstermektedir.

Şirket kurucumuz olan yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BEDELOĞLU ve aynı zamanda şirket ortakları olan oğulları Ercan BEDELOĞLU ve İmdat BEDELOĞLU tarafından yönetilmektedir.

Şirket yöneticileri şirket içerisinde mevcut personeli ile ve çıkabilecek sorunlara karşı müşterileri ile sürekli iyi bir diyalog halinde bulunmayı kendilerine prensip edinmiş ve bunu başarıyla uygulamaktadır.

İstanbul merkezde mevcut olan 6 adet Kapalı ve Açık kasa kamyonetlerimizle müşterilerimizin adreslerinden alınan malzemeleri günlük olarak sevkiyat’ a alınmakta ve hiç beklemeden gönderilmekte ertesi gün karşı alıcıda olmaktadır.
Acentelerimizde İstanbul’dan gönderilen malzemeleri aynı şekilde mevcut olan dağıtım araçları ile alıcının kapısına kadar götürmektedir. 

Şirketimize Ait Yönetim Şeması
Yönetim Kurulu Başkanı
İbrahim Bedeloğlu Genel Müdür

-----------------------

Genel Müdür
İmdat BEDELOĞLU
-----------------------
Sevkiyat Ekibi
Cihan Günay
Erhan Ayol

   Arası    Kilometredir.